5. FINAL ASSEMBLY

Nejprodávanější

BALL-BEARING 5x10x4 RUBBER SEALED - OIL (2)
 
80 Kč
306200 K
ALU SERVO MOUNT - BLACK (2)
Na objednání
Kód: 306200-K
 
412 Kč
O-RING FOR 1/8 ON-ROAD SET-UP WHEEL (4)
O-RING FOR 1/8 ON-ROAD SET-UP WHEEL (4)
Na objednání
Kód: 203063
 
200 Kč
XRAY BODY CLIP (8)
XRAY BODY CLIP (8)
Na objednání
Kód: 309400
 
130 Kč
NUT M4  (10)
NUT M4 (10)
Na objednání
Kód: 960040
 
120 Kč
37 položek celkem
306200 K
412 Kč
Kód: 306200-K
O-RING FOR 1/8 ON-ROAD SET-UP WHEEL (4)
200 Kč
Kód: 203063
XRAY BODY CLIP (8)
XRAY BODY CLIP (8)
Na objednání
130 Kč
Kód: 309400
NUT M4  (10)
NUT M4 (10)
Na objednání
120 Kč
Kód: 960040
NUT M3  (10)
NUT M3 (10)
Na objednání
120 Kč
Kód: 960030
BALL-BEARING 5x8x2.5 RUBBER SEALED - OIL (2)
80 Kč
Kód: 940508
BALL-BEARING 5x10x4 RUBBER SEALED - OIL (2)
80 Kč
Kód: 940510
HEX SCREW SFH M3x8  (10)
120 Kč
Kód: 903308
HEX SCREW SFH M3x10  (10)
120 Kč
Kód: 903310
HEX SCREW SFH M3x6  (10)
120 Kč
Kód: 903306
HEX SCREW  SH M2x5  (10)
HEX SCREW SH M2x5 (10)
Skladem (1 ks)
120 Kč
Kód: 902205
HEX SCREW SH M3x6  (10)
HEX SCREW SH M3x6 (10)
Skladem (3 ks)
120 Kč
Kód: 902306
HEX SCREW SH M3x8  (10)
120 Kč
Kód: 902308
HEX SCREW SH M3x20  (10)
120 Kč
Kód: 902320
XRAY X1 1/10 FORMULA BODY
630 Kč
Kód: 379701
GRAPHITE BATTERY BACKSTOP 3.0MM - MIDDLE
210 Kč
Kód: 376132
376364 K
230 Kč
Kód: 376364-K
X1'20 GRAPHITE REAR WING HOLDER SIDE PLATE 2.5MM (L+R) Kód: 373524
X1'20 GRAPHITE REAR WING MOUNT 2.5MM
350 Kč
Kód: 373051
373514 k Kód: 373514-K
X1'20 ALU PLATE FOR INDEPENDENT WING GRAPHITE PLATES Kód: 373521
COMPOSITE SERVO SAVER - X-STIFF - SET - V2
440 Kč
Kód: 372503
X1 COMPOSITE STEERING ARM
120 Kč
Kód: 372540
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení